Equip professional - Centre Excursionista de Catalunya

Equip professional

Àmbit Extensions i mòbils Correu electrònic
Ton Barnils Carrera Direcció general 647 415 816 tbarnils@cec.cat
Marc Marcet Sanz Comptabilitat 2014 / 699 293 027 mmarcet@cec.cat
Gebran Jamal Sales Comunicació i màrqueting 2012 / 682 695 395 gjamal@cec.cat
Carles Folch Nuez Centres Escolars / Activitats 2007 / 608 455 405 cfolch@cec.cat
Adrià Campo Vilà Viatges / Escola de Muntanya 2008 / 669 544 591 acampo@cec.cat
Jordi Llàcer Àlvarez Infants / Campaments / GM4C 2004 / 619 469 518 jllacer@cec.cat
Marcel Blanes Madriles Director tècnic de l’Escola de Muntanya i Guies del CEC 2003 mblanes@cec.cat
Nil Camps García Boulder 3010 / 683 427 880 boulder@cec.cat
Berenguer Vidal Tello Cultura / Arxiu fotogràfic 2009 / 681 203 210 bvidal@cec.cat
Lydia Ballester García Cultura/ Activitats 2006 lballester@cec.cat
Núria Téllez Rodero Cultura / Arxiu 2010 ntellez@cec.cat
Glòria Jiménez Atenció al soci 2011 gjimenez@cec.cat
Pilar Farré Bosch Atenció al soci 2001 atenciosoci@cec.cat
Marta Molet Calduch Atenció al soci 2002 mmolet@cec.cat
Manel Garri Juan Consergeria / Material 2005 material@cec.cat
Fes-te soci!
X