Equip professional - Centre Excursionista de Catalunya

Equip professional

Àmbit Extensions i mòbils Correu electrònic
Ton Barnils Carrera Direcció general 647 415 816 tbarnils@cec.cat
Julià Regué Roig Administració i finances 2014 / 699 293 027 jregue@cec.cat
Lydia Ballester García Administració / Tecnologia 2006 / 609252122 lballester@cec.cat
Glòria Jiménez López Atenció al soci 2011 / 646 119 954 gjimenez@cec.cat
Marta Molet Calduch Atenció al soci 2001 / 2002 mmolet@cec.cat
Mar García Barba Atenció al soci 2001 / 2002 mgarcia@cec.cat
Marcel Blanes Madriles Director tècnic 2004 / 676 78 12 91 mblanes@cec.cat
Adrià Campo Vilà Viatges / Escola de Muntanya 2008 / 669 544 591 acampo@cec.cat
Gerard Acosta Andujar Infants / GM4C / Material 2010 / 619 469 518 infants@cec.cat / material@cec.cat
Núria Suñé Pagès GRNatura / Campanyes 2021 / 608455405 nsune@cec.cat
Berenguer Vidal Tello Cultura / Arxiu fotogràfic / Protocol 2009 / 681 203 210 bvidal@cec.cat
Nil Camps García Boulder 3010 / 683 427 880 boulder@cec.cat
Fes-te soci!
X