Equip professional - Centre Excursionista de Catalunya

Equip professional

Àmbit Extensions i mòbils Correu electrònic
Ton Barnils Carrera Direcció general 647 415 816 tbarnils@cec.cat
Julià Regué Roig Administració i finances 2014 / 699 293 027 jregue@cec.cat
Lydia Ballester García Compres i Tecnologia 2006 / 609 252 122 lballester@cec.cat
Santi Sotos Badia Comunicació i màrqueting 682 695 395 ssotos@cec.cat
Glòria Jiménez López Coordinació i Atenció al soci/a 646 119 954 gjimenez@cec.cat
Mar García Barba Atenció al soci/a 2001 / 2002 atenciosoci@cec.cat
Marcel Blanes Madriles Direcció tècnica 2004 / 676 781 291 mblanes@cec.cat
Adrià Campo Vilà Viatges / Escola de Muntanya 2008 / 669 544 591 acampo@cec.cat
Anna Codorniu Beneyto Infants i jovent / GM4C / GRNatura 696 824 071 acodorniu@cec.cat
Berenguer Vidal Tello Cultura / Arxiu fotogràfic / Protocol 2009 / 681 203 210 bvidal@cec.cat
Nil Camps García Boulder 3010 / 683 427 880 boulder@cec.cat
Eduard Larraz Albalat Comunicació / Material 3196 / 638 131 831 material@cec.cat
Fes-te soci!
X